Svečių namai

Laisves Avenue Hostel

Laisves Avenue Hostel įsikūręs pačioje Laisvės alėjoje, kuri driekiasi iki pat senamiesčio. Šie svečių namai yra nutolę nuo registratūros vos 2 minutės kelio pėstute.

Naujai ir moderniai įrengti svečių namai siūlo privačius vienviečius, dviviečius, triviečius bei šeimos numerius su bendrais patogumais. Bendrose erdvėse galėsite ne tik pasigaminti vakarienę, bet taip pat ir pažiūrėti televizorių, visuose svečių namuose veikia nemokamas belaidis internetas.

Dėmesio! Raktų atsiemimas ir registracija randasi adresu: Vytauto pr. 83, Kaunas.

Hostelio adresas

Extra Hostel

Extra hostelis įsikūręs Donelaičio gatvėje 61, šalia pėsčiųjų gatvės – Laisvės alėjos, kurioje galite rasti pagrindines kavines ir restoranus bei parduotuves. Šalia esanti autobusų stotelė leidžia lengvai pasiekti kitas Kauno vietoves bei objektus. Taip pat lengvai ir greitai nueisite iki pagrindinių lankytinų objektų miesto centre.

Svečių namuose rasite privačius dviviečius, trivietį ir keturvietį kambarius su bendrais patogumais, svetainę ir virtuvę su visais reikalingais virtuvės įrankiais. Taip pat veikia nemokamas belaidis internetas. Nuo registratūros iki gyvenamosios vietos 10 min pėstute, prie pastato yra saugoma (miesto) automobilių aikštelė.

Dėmesio! Raktų atsiemimas ir registracija randasi adresu: Vytauto pr. 83, Kaunas.

Hostelio adresas

Summer Hostel

Summer hostelis įsikūręs Miško gatvėje 2, visai šalia autobusų stoties ir prekybos bei laisvalaikio centro „Akropolis“ iki kurio vos 3 minutės pėstute. Nuo registratūros iki svečių namų vos 2 minutės kelio.

Kambariai yra privatūs, dalinasi tik bendromis erdvėmis. Siūlome dviejų tipų numerius dviviečius ir triviečius. Kiekvienas numeris šviesus ir jaukus, pritaikytas jūsų poreikiams, bendros erdvės įrengtos taip jog jaustumėtės lyg namie. Svetainė apjungta su virtuve, kurioje rasite viską ko jums gali prireikti norint pasigaminti gardžią vakarienę. Svečių namuose veikia nemokamas belaidis internetas.

Dėmesio! Raktų atsiemimas ir registracija randasi adresu: Vytauto pr. 83, Kaunas.

Hostelio adresas

Savan Guest House

Svečių namai įsikūrę adresu Savanorių pr. 226, labai patogus susisiekimas tiek su oro uostu, tiek su centru. Netoliese rasite parduotuves, prekybos centrus bei maitinimo įstaigas (greito maisto restoraną, kavines, restoranus).

Svečių namuose siūlome apsistoti dviviečiuose, triviečiuose ar šeimyniniuose numeriuose, naudotis bendrais patogumais arba apsistoti aukštesnės klasės numeriuose su privačiu vonios kambariu. Naujai įrengti numeriai įrengti taip jog atitiktų visus svečių lūkesčius. Visuose kambariuose yra TV, miegojimo bei poilsio zonos. Svečiai taip pat gali naudotis bendra virtuve, nemokamu belaidžiu internetu. Prie svečių namų yra didelė nemokama parkavimo aikštelė.

Svečių namų adresas